Even kennis maken

Medewerkers

Adrianne van Duuren

Senior Assistent Accountant Samenstelpraktijk a.vanduuren@o-twee.com 088 - 244 36 60
EO

Elisabeth Osté

Senior Assistent Accountant Samenstelpraktijk e.oste@o-twee.com 088 - 244 36 07
Gerwin van Doornik

Gerwin van Doornik

Senior Assistent Accountant Samenstelpraktijk g.vandoornik@o-twee.com 088 - 244 36 21
IK

Irisi Koci

Junior Assistent Accountant Samenstelpraktijk i.koci@o-twee.com 088 - 244 36 57

drs. Judith Muit RA

Senior Manager Audit / Extern Accountant j.muit@o-twee.com 088 - 244 36 42
Kirsten van de Glind

Kirsten van de Glind

Gevorderd Assistent Accountant Samenstelpraktijk k.vandeglind@o-twee.com 088 - 244 36 27

Marc Pieterse

Junior Assistent Accountant Samenstelpraktijk m.pieterse@o-twee.com 088 - 244 36 56
Nanda Rijkse-Achterberg

Nanda Rijkse – Achterberg

Gevorderd Assistent Accountant Samenstelpraktijk n.rijkse@o-twee.com 088 - 244 36 53
Priscilla Deij - Roest

Priscilla Deij – Roest

Gevorderd Assistent Accountant Samenstelpraktijk p.deij@o-twee.com 088 - 244 36 36
Wilco Bos

Wilco Bos RBc

Senior Assistent Accountant Samenstelpraktijk w.bos@o-twee.com 088 - 244 36 18
Xander Theunisse

Xander Theunisse

Junior Assistent Accountant Samenstelpraktijk x.theunisse@o-twee.com 088 - 244 36 45